o nas


Od dziecka moją pasją jest rysunek. Chęć pogłębiania tej pasji spowodowała w 2006 roku wybór szkoły średniej jaką było Technikum Architektury Krajobrazu. W 2010 roku ukończyłam szkołę zdobywając tytuł „Technik Architektury Krajobrazu”. Od tego czasu moja przygoda z projektowaniem oraz zakładaniem terenów zieleni rozpoczęła się na poważnie - założyłam firmę. By dalej podnosić swoje kwalifikacje zdecydowałam się na rozpoczęcie nauki w Bielsku-Białej na kierunku Architektura Krajobrazu w trybie niestacjonarnym.  

 

17 lipca 2014 roku zdobyłam tytuł „Inżynier Architekt Krajobrazu”. Pół roku później zostałam przyjęta na studia stacjonarne II stopnia na Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, które ukończyłam z oceną bardzo dobry i zdobyłam tytuł magistra. Tematem mojej pracy magisterskiej był park sensoryczny dla osób niewidomych i słabowidzących oraz adaptacja przestrzeni miasta Rabka-Zdrój dedykowany dla tych osób. Moje hobby plastyczne przerodziło się w zainteresowanie i zamiłowanie do zieleni, czytanie literatury dendrologicznej stało się przyjemnością, a zabawa formą i kolorem nabrała innego wymiaru. 

 

Projektowanie jest dla mnie czymś więcej niż tylko pracą, jest możliwością rozwijania samej siebie, poznawania nowych ludzi, ich oczekiwań i upodobań. Każde nowe zlecenie jest jak wyprawa w góry, których nie znam. Nawet najmniejszy skrawek zieleni może stać się dla kogoś rajskim ogrodem. Zapraszam do współpracy.

Aneta Łopata